Co robimy - PSP4 Świdwin

Przejdź do treści

Menu główne:

Co robimy

Samorząd szkolny

STYCZEŃ
W styczniu, jak co roku, bierzemy udział w akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku odbyło się to 12 stycznia. Około 20 naszych uczniów wzięło udział. Część osób zbierała pieniądze do puszek, a część pomagała w sztabie.
*******
Uczniowie z SU wzięli udział w debacie o szkolnictwie w PSP2 w Świdwinie. Była to druga część debaty.
******
Przygotowaliśmy także gazetki z okazji Dnia Babci i Dziadka, a także rady dla dzieci, jak bezpiecznie spędzić ferie zimowe.
*******
23 stycznia odbył się Dzień Koloru Białego, w którym dzieci ubrały się na biało. Ponadto SU sprzedawał przepyszne babki i babeczki na szkolnym łączniku.
******
W ostatnim tygodniu stycznia odbyło się  zebranie SU, na którym podsumowaliśmy I semestr.   
*******
Na zakończenie semestru odbył się również apel podsumowujący I półrocze, który przygotował SU.
Cóż, I semestr dobiegł końca.
Życzymy wszystkim
!!!   BEZPIECZNYCH FERII   !!!

GRUDZIEŃ

6 grudnia 2019r. odbyły się szkolne Mikołajki. Przygotowaliśmy cukierki dla każdej klasy, ufundowane przez Radę Rodziców, które rozdawał Mikołaj i śnieżynki. Niektórzy przebrali się w mikołajkowe kolory i stroje.  Uczniowie byli zwolnieni od pytania przez nauczycieli, za co serdecznie im dziękujemy. Obchodziliśmy wówczas Dzień Koloru Czerwonego.
Było naprawdę bardzo miło i świątecznie.
***
W dniu 12 XII 2019r. w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny z okazji świąt Bożego Narodzenia, w którym udział wzięli uczniowie, rodzice, dyrekcja oraz nauczyciele. Na łączniku szkolnym można było kupić kawę, herbatę, napoje dla dzieci, ciasto oraz sałatki. Ponadto Samorząd Uczniowski sprzedawał kartki świąteczne, ozdoby bożonarodzeniowe, pierniki i stroiki oraz losy na loterię fantową i wydawał fanty. Można było kupić ozdoby wykonane przez dzieci ze świetlicy szkolnej, a z pozyskanych pieniędzy będą zakupione materiały dla dzieci do świetlicy szkolnej. Wolontariusze z Caritasu sprzedawali świąteczne ozdoby, a redaktorzy gazety szkolnej egzemplarze Naszej Budy.
Na sali gimnastycznej odbyły się wspaniałe występy dzieci z klas pierwszych, drugich i trzecich oraz swoimi przedstawieniami zachwyciły widzów dzieci z klas 5. Czas umiliła świąteczna muzyka oraz przepiękna dekoracja.
Jak co roku można było zwiedzać Chatę Mikołaja, w której na dzieci czekał Mikołaj i rozdawał słodycze, a także Krainę Lodu, gdzie czytano bajkę dzieciom z klasy czwartej.
Było naprawdę przecudownie.
***
Przygotowaliśmy również gazetki w gablocie SU z okazji Mikołajek i Bożego Narodzenia. Kolędy umiliły czas oczekiwania na święta.  
***
20 XII 2019r. odbyła się wspólna wigilia dla wszystkich uczniów i nauczycieli na łączniku. Poczęstunek ufundowała Rada Rodziców. Samorząd Uczniowski prowadził spotkanie i zadbał o porządek. Każda klasa śpiewała jedną kolędę lub świąteczną piosenkę. Całe spotkanie przebiegło w świątecznej atmosferze mimo, że za oknem nie było biało. A szkoda…  
***
***WESOŁYCH ŚWIĄT***

Listopad

8 listopada 2019 byliśmy współorganizatorami apelu z okazji Święta Niepodległości, na którym dzieci młodsze i starsze wystawiły część artystyczną. Nasza przewodnicząca Oliwia Lipkowicz poprowadziła apel, a poczet sztandarowy prezentowali Weronika Brucka, Milena Kula oraz Kacper Moskalczyk. Na apelu zaśpiewaliśmy wspólnie 4 zwrotki naszego hymnu państwowego. Spędziliśmy bardzo miłe chwile.
Przygotowaliśmy również gazetki w gablocie SU z okazji Wszystkich Świętych, Narodowego Święta Niepodległości, o miesiącu listopadzie oraz na temat Andrzejek.
11.11.2019 braliśmy udział w uroczystościach na terenie miasta z okazji Święta Niepodległości. Nasza delegacja to: Ksawier Kaczyński, Milena Kula, Julia Witkowska, Agnieszka Bazylińska, Wiktor Perskiewicz, Victoria Gruszczyńska.
Kilkunastu naszych uczniów zgłosiło się także do udziału w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, która odbędzie się 12 stycznia 2020r.
Trzymamy kciuki, żeby zebrali jak najwięcej pieniędzy.
13 listopada odbyła się debata o szkolnictwie. Dwie uczennice Z. Lindobeja,     A. Firsiof,  p. dyrektor i opiekun SU wzięli udział w tym spotkaniu.
28 listopada odbyły się szkolne Andrzejki, które zorganizował Samorząd Uczniowski. Obchodziliśmy wtedy także Dzień Koloru Żółtego. Rodzice naszych uczniów upiekli ciasta, babeczki i rogaliki, które były sprzedawane     po 1 zł przez rodziców z Rady Rodziców.
Ponadto dziewczynki z SU: J. Okuniewicz i J. Ostapiec przygotowały wróżby, które były dawane do każdego kawałeczka ciasta.
Dla dzieci, to była naprawdę fajna zabawa i niezapomniany dzień.
29 listopada odbyła się konferencja w ŚOK-u, w którym udział wzięły              W. Brucka i M. Kula, p. pedagog i opiekun SU. Spotkanie było pod nazwą „Świadomy dorosły – bezpieczny podopieczny”.
I tak nam minął listopad, zobaczymy co będzie w grudniu...
 

PAŹDZIERNIK 2019

05.10.2019 odbył się Turniej Szachowy w naszej szkole. Nasi uczniowie wzięli udział w jego organizacji: Oliwia Lipkowicz, Amelia Firsiof, Kacper Moskalczyk, Victoria Gruszczyńska, Oliwier Brycki.
14 października 2019 przygotowaliśmy poczęstunek podczas kawiarenki z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym dniu nie odbywały się zajęcia dydaktyczne, jednak uczniowie z Samorządu Uczniowskiego nie zważali na wolny dzień i pomogli w przygotowaniach: Jakub Gryczka, Róża Kozera, Weronika Adamelak, Zofia Lindobeja, Amelia Firsiof, Wiktor Perskiewicz. Zdjęcia z tej imprezy można obejrzeć w galerii na stronie szkoły.   
Przygotowaliśmy również gazetki w gablocie SU z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz o miesiącu październiku.
22.10.2019 odbyło się szkolenie dla pocztów sztandarowych pod nazwą „Poczet sztandarowy – chlubą naszej szkoły”. Nasi uczniowie Ksawier Kaczyński, Weronika Brucka, Milena Kula wraz z opiekunem p. Moniką Gryczką mieli okazję wziąć w tym udział.
25.10.2019  przewodnicząca Oliwia Lipkowicz, poczet sztandarowy w składzie Kacper Moskalczyk, Victoria Gruszczyńska oraz Aleksandra Nawodzińska, a także delegacje poszczególnych klas wzięli udział w ślubowaniu dla klas pierwszych.
30.10.2019 (środa) obchodziliśmy Dzień Koloru Pomarańczowego. Rodzice naszych uczniów upiekli ciasta, babeczki i rogaliki, które były sprzedawane     po 1 zł przez rodziców z Rady Rodziców.
Ponadto p. Agnieszka Seletyn – Żołądź przygotowała piękną jesienną dekorację, na tle której chętne dzieci mogły zrobić sobie zdjęcia po 1 zł,
które zostaną wywołane i wręczone na pamiątkę. Uczniowie zaangażowani w to wydarzenie to Weronika Brucka, Jakub Gryczka i Ksawier Kaczyński.
Dla dzieci, to była naprawdę fajna zabawa i niezapomniany dzień.

WRZESIEŃ 2019

Pracę w SU rozpoczęliśmy apelem z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. 01.09.2019 braliśmy również udział w uroczystościach na terenie miasta z okazji wybuchu II wojny światowej.
Naszym zadaniem jest dbanie o wygląd szkoły, więc przygotowaliśmy również gazetki w gablocie SU na powitanie uczniów oraz o tym, jak bezpiecznie wrócić do szkoły po wakacjach.

Ponadto odbyło się spotkanie Samorządu Uczniowskiego, na którym ustaliliśmy plan samorządu na rok szkolny 2019/2020.

20.09.2019 (piątek) obchodziliśmy Dzień Koloru Brązowego. W tym dniu uczniowie ubrani w kolorze brązowym nie byli pytani.

30.09.2019 (poniedziałek) obchodziliśmy Dzień Chłopaka. W tym dniu Rada Rodziców zakupiła dla wszystkich dzieci cukierki. Wręczyły je Maja Bielewicz i Róża Kozera razem z przewodniczącą Rady Rodziców p. Moniką Bielewicz.  
Ponadto dziewczynki z kl. 8C przedstawiły krótki pokaz pt. „Więzienne tango” dla uczniów klas 7 i 8.  

W SU jest dużo pracy, więc zachęcamy uczniów do zapisania się.
Czekamy na wasze pomysły i propozycje.


CZERWIEC
No i nadszedł długo oczekiwany czerwiec.
Wzięliśmy udział w organizacji Dnia Sportu. Każda klasa miała za zadanie przynieść świeże warzywa i owoce, które były dodatkiem do kiełbaski z grilla.
Wszystko wyglądało przepysznie !!!

********
SU zorganizował zakończenie roku szkolnego. Wziął udział w dwóch apelach: dla klas 1, 2, 4, 5 i 7 oraz 8 i 3 gimnazjum.

********
Przygotowaliśmy gazetkę w gablocie  SU z okazji zbliżających się WAKACJI.
Wszystkim uczniom życzymy
***BEZPIECZNYCH WAKACJI***  


MAJ
3 - go maja braliśmy udział w uroczystościach na terenie miasta z okazji Święta Konstytucji 3 – go Maja. Nasza delegacja to: Piotr Łukawski, Wiktoria Winnicka,  Zofia  Wieczorek, Kaja  Pol, Ksawier Kaczyński. Została złożona także wspólna wiązanka kwiatów pod pomnikiem.
********
8 maja obchodziliśmy Święto Szkoły. Nasza przewodnicząca Kaja Pol poprowadziła apel, a w poczcie sztandarowym byli: Damian Grad, Aleksandra Pulkowska, Zofia Wieczorek.
*********
Odbyła się także kampania wyborcza na przewodniczącą naszej szkoły. Wybory odbyły się 27 maja 2019r.
Przewodniczącą została Oliwia Lipkowicz, a jej zastępcą Oliwia Dombek.
Gratulujemy!!!KWIECIEŃ

W dniu 2 IV 2019r. w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny z okazji Świąt Wielkanocnych, w którym udział wzięli uczniowie, rodzice, dyrekcja oraz nauczyciele. Na łączniku szkolnym można było kupić kawę, herbatę, napoje dla dzieci, ciasto oraz sałatki. Ponadto Samorząd Uczniowski sprzedawał losy na loterię fantową, ozdoby wielkanocne, kartki świąteczne oraz stroiki. Można było kupić ozdoby wykonane przez dzieci ze świetlicy szkolnej, a z pozyskanych pieniędzy będą zakupione materiały do świetlicy.                                                                Wolontariusze z Caritasu sprzedawali świąteczne palmy.
Na łączniku odbyły się wspaniałe występy dzieci z klas pierwszych  oraz drugich, a także swoim przedstawieniem zachwycili aktorzy Teatru Puenta. Czas umiliła wiosenna muzyka oraz piękna dekoracja.
Jak co roku można było zwiedzać Chatę Zająca.
W szkolnej galerii można obejrzeć zdjęcia z naszej imprezy.

************
Przygotowaliśmy gazetki w gablocie  SU z okazji Świąt Wielkanocnych, a także udekorowaliśmy łącznik ozdobami wykonanymi przez uczniów.   
Podczas spotkania wielkanocnego SU złożył dyrekcji, nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi serdeczne życzenia z okazji świąt, a także wręczył drobne upominki.
***WESOŁYCH ŚWIĄT***


MARZEC

3 marca 2019 braliśmy udział w uroczystościach na terenie miasta z okazji wyzwolenia Świdwina. Został złożony wspólny wieniec przy pomniku.
Przygotowaliśmy również gazetki w gablocie SU z okazji obchodów 3 – go Marca, Dnia Kobiet i Mężczyzn, Święta Wiosny oraz Świąt Wielkanocnych.

Tradycyjnie w marcu obchodzimy Dzień Wiosny. W naszej szkole odbył się on 21 marca. Uczniowie mogli przebrać się w dowolne stroje.
W tym dniu nie mieli sprawdzianów oraz nie byli pytani.
Na szkolnym łączniku sprzedawaliśmy ciasto.
Było SUPER!!!


 

LUTY
 
 
14 II 2019r. w naszej szkole odbyły się WALENTYNKI.
 
Każdy kto miał ochotę mógł napisać kartkę do swojej sympatii i ją wysłać.
 
W tym dniu dzieci były ubrane na czerwono. Ten dzień umilały piosenki o tematyce miłosnej. Ponadto na łączniku uczniowie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia (do obejrzenia w galerii na stronie szkoły).
 
Podczas długiej przerwy było sprzedawane ciasto. Dziewczynki z młodszych klas pod kierunkiem p. A. Seletyn – Żołądź pokazały układ taneczny do piosenki „Czekolada”.  
 
Uczniowie naprawdę świetnie się bawili.
 
 
***********
 
W naszej gablocie wykonaliśmy także gazetkę z okazji Walentynek. Cała była wypełniona czerwonymi serduszkami i miłosnymi wierszykami.
 
***********
 
28 lutego 2019r. w naszej szkole mieliśmy TŁUSTY CZWARTEK. Podczas długiej przerwy były sprzedawane cieplutkie i pachnące pączki. Takie były smaczne, że w ciągu dwóch przerw sprzedaliśmy 200 pączków.
 
 
*********
 
Luty to miesiąc rozpoczynający II semestr.
 
Życzymy wszystkim samych najlepszych ocen i najwyższych zachowań.

STYCZEŃ
 
W styczniu, jak co roku, bierzemy udział w akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku odbyło się to 13 stycznia. Ponad 30 naszych uczniów wzięło udział. Część osób zbierała pieniądze do puszek, a część pomagała w sztabie. Po kilku dniach odbyło się spotkanie z opiekunem sztabu podsumowujące akcję.  
Przygotowaliśmy także gazetki z okazji Dnia Babci i Dziadka, a także rady dla dzieci, jak bezpiecznie spędzić ferie zimowe.
W ostatnim tygodniu stycznia odbyło się  zebranie SU, na którym podsumowaliśmy I semestr.   
Na zakończenie semestru odbył się również apel podsumowujący I półrocze, który przygotowała klasa 4b z wychowawczynią p. L. Amiri oraz SU.

Cóż, I semestr dobiegł końca.
Życzymy wszystkim
BEZPIECZNYCH FERII!!!

 

GRUDZIEŃ

 
6 grudnia 2018r. odbyły się szkolne Mikołajki. Przygotowaliśmy cukierki dla każdej klasy, ufundowane przez Radę Rodziców, które rozdawał Mikołaj i śnieżynki; uczniowie z Caritasu, pod opieką p. D. Budzińskiej sprzedawali ciasto na szkolnym łączniku; zrobiliśmy kiermasz kartek świątecznych wspomagając fundację "AMUN". Niektórzy przebrali się w mikołajkowe kolory i stroje.  Uczniowie byli zwolnieni od pytania przez nauczycieli, za co serdecznie im dziękujemy. Było naprawdę bardzo miło i świątecznie.
 
***
 
W dniu 12 XII 2018r. w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny z okazji świąt Bożego Narodzenia, w którym udział wzięli uczniowie, rodzice, dyrekcja oraz nauczyciele. Na łączniku szkolnym można było kupić kawę, herbatę, napoje dla dzieci, ciasto oraz sałatki. Ponadto Samorząd Uczniowski sprzedawał losy na loterię fantową, kartki świąteczne, ozdoby bożonarodzeniowe oraz stroiki. Można było kupić ozdoby wykonane przez dzieci ze świetlicy szkolnej, a z pozyskanych pieniędzy będą zakupione klocki LEGO dla dzieci. Wolontariusze z Caritasu sprzedawali świąteczne pierniki, a redaktorzy gazety szkolnej egzemplarze Naszej Budy.
 
Na sali gimnastycznej odbyły się wspaniałe występy dzieci z klas pierwszych, drugich i czwartych oraz swoim przedstawieniem zachwycili aktorzy Teatru Puenta. Czas umiliła świąteczna muzyka oraz przepiękna dekoracja.
 
Jak co roku można było zwiedzać Chatę Mikołaja, w której na dzieci czekał mikołaj i rozdawał słodycze.
 
 
***
 
Przygotowaliśmy również gazetki w gablocie SU z okazji Mikołajek i Bożego Narodzenia, a także udekorowaliśmy łącznik ubierając śliczną choinkę.      Kolędy umiliły czas oczekiwania na święta.  
 
***
 
21 XII 2018r. odbyła się wspólna wigilia dla wszystkich uczniów i nauczycieli na sali gimnastycznej. Poczęstunek ufundowała Rada Rodziców. Samorząd Uczniowski zadbał o porządek na sali. Aktorzy Teatru Puenta wystawili krótkie przedstawienie.
 
***
 
Podczas spotkania wigilijnego SU złożył dyrekcji, nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi serdeczne życzenia z okazji świąt, a także wręczył drobne upominki.
 
***WESOŁYCH ŚWIĄT***

LISTOPAD

9 listopada 2018 byliśmy współorganizatorami apelu z okazji Święta Niepodległości, na którym aktorzy Teatru Puenta wystawili część artystyczną. Był to koncert pieśni patriotycznych przygotowany pod okiem p. A. Lipkowicz oraz p. A. Domaradzkiego. Nasza przewodnicząca Kaja Pol poprowadziła apel, a poczet sztandarowy prezentowali Aleksandra Pulkowska, Wiktoria Winnicka oraz Piotr Łukawski. O godzinie 11.11 zaśpiewaliśmy wspólnie 4 zwrotki naszego hymnu państwowego. Nasi uczniowie byli ubrani w stroje ludowe oraz biało - czerwone. Spędziliśmy bardzo miłe chwile.       
Ponadto 9 listopada uczniowie klas 1, 2, 7, 8 i 3 gimnazjum oraz wybrani nauczyciele naszej szkoły brali udział w marszu niepodległościowym na terenie naszego miasta.
Zostało to zorganizowane przez ZSR CKP w Świdwinie.
Przygotowaliśmy również gazetki w gablocie SU z okazji Wszystkich Świętych, Narodowego Święta Niepodległości, o miesiącu listopadzie oraz na temat Andrzejek.

10.11.2018 braliśmy udział w uroczystościach na terenie miasta z okazji Święta Niepodległości. Nasza delegacja to: Grzegorz Wróbel, Piotr Łukawski, Sara Mańko, Aleksandra Pulkowska, Wiktoria Winnicka, Paulina Ginter. Została złożona także wiązanka kwiatów pod pomnikiem.

Kilkunastu naszych uczniów zgłosiło się także do udziału w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, która odbędzie się 13 stycznia 2019r.
Trzymamy kciuki, żeby zebrali jak najwięcej pieniędzy.

26 listopada odbył się Dzień Pluszowego Misia dla klas 1 i 2. Imprezę poprowadziły Kaja Pol i Dominika Michalak. Nasza dyrekcja również została zaproszona. Pan A. Domaradzki odpowiedzialny był za nagłośnienie. Konkurencje przygotowane dla dzieci to: "Słodki przysmak", "Latający miś" oraz "Miś artysta". Dla każdej klasy była przygotowana niespodzianka w formie upieczonych misiów do zjedzenia. Na koniec imprezy dzieci wraz z wychowawcami zaśpiewały piosenkę o misiu.
To była naprawdę super zabawa. Wszyscy byli zadowoleni.   
Starsze klasy, czyli czwarte i piąte przyniosły misie tego dnia i towarzyszyły im one podczas wszystkich lekcji. Dzieci miały fajną zabawę i mogły pochwalić się swoimi pluszakami.   

29 listopada odbyły się szkolne Andrzejki, które zorganizował Samorząd Uczniowski. Zakupiliśmy ciasto i sprzedawaliśmy je na naszym łączniku podczas przerw. Do każdego kawałeczka można było wylosować wróżbę - taką małą przepowiednię albo miłe życzenia.

I tak nam minął listopad, zobaczymy co będzie w grudniu...


PAŹDZIERNIK 2018

15 października 2018 przygotowaliśmy poczęstunek podczas kawiarenki z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zdjęcia z tej imprezy można obejrzeć w galerii w naszej zakładce.   
Przygotowaliśmy również gazetki w gablocie SU z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz o miesiącu październiku.
W październiku kontynuowaliśmy sprzedaż kalendarzyków z pomocami szkolnymi. W ten sposób pomagaliśmy chorym dzieciom, które są pod opieką fundacji „Pomóż i Ty”. Sprzedaliśmy ponad 100 kalendarzy, a pieniądze przesłaliśmy na konto fundacji.
Przewodnicząca, poczet sztandarowy oraz delegacje poszczególnych klas  wzięli udział w ślubowaniu dla klas pierwszych.
Przygotowaliśmy dekorację naszej szkoły z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, a także tekst piosenki "Pierwsza Kadrowa", która została zaśpiewana na łączniku przez chętnych nauczycieli oraz uczniów.


WRZESIEŃ 2018

W dniu 31.08.2018 nasi uczniowie i nauczyciele uczestniczyli w uroczystości z okazji święta Lotnictwa Polskiego na Placu Lotników. Złożyliśmy także wiązankę kwiatów.

Pracę w SU rozpoczęliśmy apelem z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. 01.09.2018 braliśmy również udział w uroczystościach na terenie miasta z okazji wybuchu II wojny światowej. Złożyliśmy także wiązankę kwiatów przy pomniku na Placu Konstytucji 3-go Maja.


Naszym zadaniem jest dbanie o wygląd szkoły, więc przygotowaliśmy również gazetki w gablocie SU na powitanie uczniów oraz o tym, jak bezpiecznie wrócić do szkoły po wakacjach.

Wzięliśmy udział w akcji sprzedaży kalendarzyków z pomocami szkolnymi.    W ten sposób pomogliśmy chorym dzieciom, które są pod opieką fundacji „Pomóż i Ty”.

Ponadto odbyły się dwa spotkania z Samorządu Uczniowskiego. Na pierwszym ustaliliśmy plan samorządu na rok szkolny 2018/2019, a na drugim rozmawialiśmy na temat regulaminu używania telefonów komórkowych w naszej szkole.

W SU jest dużo pracy, więc zachęcamy wszystkich uczniów do zapisania się. Czekamy na wasze pomysły i propozycje.

ROK SZKOLNY 2018/2019

Czym się zajmujemy:

• Organizujemy apele z okazji rozpoczęcia i zakończenia roku szkolnego, Święta Niepodległości, Święta Patrona Szkoły
• Organizujemy dyskoteki szkolne  
• Dbamy o wystrój szkoły
• Uczestniczymy w organizacji spotkań okolicznościowych
• Uczestniczymy w uroczystościach organizowanych na terenie miasta
• Podczas zebrań poruszamy tematy takie jak problem agresji słownej i przemocy wśród uczniów, problem palenia papierosów na terenie szkoły, nagminne spóźnianie się uczniów do szkoły na pierwszą lekcję, brak tolerancji dla drugiej osoby, wychodzenie poza teren szkoły na długiej przerwie
• Organizujemy konkursy dla uczniów   
• Organizujemy imprezy szkolne takie jak Andrzejki, Mikołajki, Walentynki, Święto Wiosny
• Bierzemy udział w debatach organizowanych przez Urząd Miasta
• Współpracujemy z fundacjami i organizacjami takimi jak fundacja „Pomóż i Ty”, „Góra Grosza”, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Fundacja „Serce – na pomoc chorym i potrzebującym dzieciom”.
Jak widać, jesteśmy bardzo aktywną grupą i pomożemy każdemu, kto będzie potrzebował naszej pomocy.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego