Kandydatki - PSP4 Świdwin

Kandydatki

Hej! nazywam się Maja Bielewicz i mam 13 lat jestem uczennicą 6 klasy .

Od zeszłego roku udzielam się w samorządzie uczniowskim i bardzo lubię pomagać innym.
Moje propozycję na działania w naszej szkole:
- Organizacja Dnia chłopaka i Dnia Kobiet
-Przywitane klas 1
-Wspólne obchody Dnia Edukacji Narodowej
-Dni kolorów, sprzedaż wypieków
-Zorganizowanie sprzątania terenu szkoły
-Zabawy (Walentynki, święto Wiosny ,Andrzejki, Karnawał itp.)
-Piknik dla Rodziny
-Dzień sportowy  (hula-hop, rzut talerzykami, walka na poduszki)
-Odwiedziny członków Zarządu w klasach i ich rozmowy z uczniami o nurtujących ich problemach
-Przeprowadzenie konkursu "Rozpoznaj nauczyciela na podstawie zdjęcia z dzieciństwa"
-Wysyłanie podziękowań do rodziców, którzy pomagają w realizacji planów Rady Uczniowskiej
-Przeprowadzenie wśród uczniów ankiet np: "Czy lubisz swoją szkołę?"
-Otwarte spotkanie samorządu (dla wszystkich uczni i nauczycieli)

Witam wszystkich !
Nazywam się Róża Kozera i jestem uczennicą klasy VI a.

Jestem osobą ambitną, odpowiedzialną i pomocną. Działam aktywnie na rzecz szkoły i udzielam się w szkolnym Caritasie. Moją pasją jest taniec oraz rysowanie.
 Jako przewodnicząca samorządu uczniowskiego kontynuowałabym  dotychczasowe pomysły samorządu szkolnego, a także chciałabym wprowadzić nowe pomysły takie jak :
- szczęśliwy numerek
- szkolne „Mam talent”
- dzień życzliwości
- konkursy integrujące uczniów
- pudełko na wasze skargi i pomysły
 Chciałabym was zapewnić, że będę otwarta na wszelkie pomysły i propozycje z waszej strony abyście mogli aktywnie uczestniczyć w życiu szkoły. Wierzę, ze jestem odpowiednią kandydatką na to stanowisko.

MAŁGORZATA SZCZYTKOWSKA –

PRZEWODNICZĄCA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO SP4 W ŚWIDWINIE

Cześć! Jestem Gosia z klasy 7A. Do Naszej szkoły uczęszczam dopiero od roku, a czuję się jakbym znała Ją już od dawna. Zdążyłam nawiązać już wiele pozytywnych relacji.

Od zawsze marzyłam żeby zostać przewodniczącą szkoły i zrealizować ciekawe pomysły. Teraz kiedy nadarzyła się  okazja, że mogę spróbować swoich sił na takim stanowisku postanowiłam kandydować. Myślę że nie brakuje mi odwagi, gdyż mam pewne doświadczenie teatralno-sceniczne.

Jetsem ambitna i wytrwała, co potwierdza ukończenie 1-go stopnia kursu młodego ratowika WOPR.

Chciałabym żeby każdy mógł zaproponować swoje incjatywy ulepszenia szkoły w formie anonimowych projektów wrzucanych do skrzynki stojącej w hallu przy wejściu do szkoły.

Pragnęłabym stworzyć szkolną listę przebojów, prezentowaną raz w miesiącu na podstawie Waszych głosów na piosenki.

Moim marzeniem jest reaktywacja kółka teatralnego.

Myślę, że dobrym pomysłem było by kontynuowanie dni  tematycznych np. kulturalnych czy sportowych.

Mam nadzieję, że niedługo znowu spotkamy się wspólnie w Naszej szkole.

Razem możemy zrobić  wiele, aby czuć się dobrze w szkole!

Licze na Wasze głosy.

Nazywam się Paulina Kisiel i uczęszczam do klasy 7c.

Wśród znajomych jestem postrzegana jako osoba odpowiedzialna, tolerancyjna, uczciwa, pomocna, wrażliwa, wesoła, szczera, kreatywna, jeśli trzeba to uparta i potrafiąca walczyć o swoje. Bardzo lubię dyskusje na różne tematy, a swoją energią mogłabym obdarzyć wiele osób. Chciałabym wiązać swoją przyszłość z zawodem psychologa. Od pierwszych klas osiągam wysokie wyniki w nauce. Od kilku lat ćwiczę grę na gitarze. W poprzedniej szkole aktywnie działałam w kole wolontariatu, a obecnie pomagam w spotkaniach Fundacji Aktywnej Rehabilitacji.

W szkole chciałabym:

·       Wprowadzić ,,Szczęśliwy numerek’’, który zwalniałby osoby z danym w dzienniku numerem z wszelkich odpytywań i niezapowiedzianych kartkówek.

·       Przywrócić funkcjonowanie sklepiku szkolnego.

·       ‘’Pomocną dłoń’’ dla uczniów słabiej radzących sobie z nauką.

·       Więcej spotkań integrujących społeczność szkolną.

Jako osoba startująca na przewodniczącą szkoły jestem otwarta na Wasze pomysły na ulepszenie naszej społeczności oraz gotowa dbać o Nasze wspólne dobro. Liczę na wasze poparcie. Mam nadzieję, że obdarzycie mnie zaufaniem. Możecie być pewni, że was nie zawiodę.