Konkurs czytelniczy cd - PSP4 Świdwin

Przejdź do treści

Menu główne:

Konkurs czytelniczy cd

II   etap konkursu czytelniczego o Agacie Christie
miał miejsce  24  pażdziernika w czytelni.
Przebiegł w miłej atmosferze przy słodkim poczęstunku. Finalistom towarzyszyła publiczność złożona z pozostałych uczestników konkursu i uczennic z kl.5d.
I miejsce wywalczyła Kornelia Buniak ,
II miejsce- Zosia Wieczorek,  a III- Ola Dembińska.

Tego dnia czekała na wszystkich  kolejna atrakcja: wspólne oglądanie filmu opartego
na prozie A.Christie pt. : „Trójkąt na Rodos”. Panie z biblioteki zadbały o stworzenie odpowiedniego nastroju - zapaliły świece i  podały aromatyczną herbatę w porcelanie i kruche ciasteczka. Oglądanie było komfortowe, gdyż wszyscy mieli poduchy i koce.Inaczej niż w kinie, ale jakże miło!
Po projekcji filmu czekała jeszcze jedna niespodzianka:zabawa typu ESCAPE ROOME , która zaskoczyła wszystkich. Zamknięci uczniowie wydostali się szczęśliwie z biblioteki , ale wcześnie musieli wykazać się sprytem i spostrzegawczością. Takie spędzenie wolnego czasu okazało się niezwykle atrakcyjne.

Na tym nie koniec, bo 26 października biblioteka szkolna świętowała!

Tego dnia były „słodkie wypożyczenia” na holu głównym i quiz ze znajomości tytułów lektur. Trzeba przyznać, że w zauważalny sposób wzrosła ilość wypożyczeń i odwiedzin w bibliotece. Miłe było to, że nauczyciele przychodzili z życzeniami i drobnymi upominkami.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego