- PSP4 Świdwin

W dniu 12 XII 2018r. w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny z okazji świąt Bożego Narodzenia, w którym udział wzięli uczniowie, rodzice, dyrekcja oraz nauczyciele.

Na łączniku szkolnym można było kupić kawę, herbatę, napoje dla dzieci, ciasto oraz sałatki. Ponadto Samorząd Uczniowski sprzedawał losy na loterię fantową, kartki świąteczne, ozdoby bożonarodzeniowe oraz stroiki. Można było kupić ozdoby wykonane przez dzieci ze świetlicy szkolnej, a z pozyskanych pieniędzy będą zakupione klocki LEGO dla dzieci. Wolontariusze z Caritasu sprzedawali świąteczne pierniki, a redaktorzy gazety szkolnej egzemplarze Naszej Budy.

Na sali gimnastycznej odbyły się wspaniałe występy dzieci z klas pierwszych, drugich i czwartych oraz swoim przedstawieniem zachwycili aktorzy Teatru Puenta. Czas umiliła świąteczna muzyka oraz przepiękna dekoracja.

Jak co roku można było zwiedzać Chatę Mikołaja, w której na dzieci czekał mikołaj i rozdawał słodycze.

Serdeczne podziękowanie składamy Radzie Rodziców, Samorządowi Uczniowskiemu, p. Annie Lipkowicz, p. Arturowi Domaradzkiemu, p. Monice Gryczce, p. Agnieszce Seletyn – Żołądź, p. Marzannie Kempskiej, Agnieszce Wysokińskiej, p. Danucie Budzińskiej, p. Barbarze Rzeżutce,   p. Dorocie Grudzień oraz wychowawcom klas 1 i 2 za wkład pracy                                                 włożony w organizację kiermaszu.

26 listopada 2018 odbył się Dzień Pluszowego Misia dla klas 1 i 2.

Imprezę poprowadziły Kaja Pol i Dominika Michalak. Nasza dyrekcja również została zaproszona. Pan A. Domaradzki odpowiedzialny był za nagłośnienie. Konkurencje przygotowane dla dzieci to: "Słodki przysmak", "Latający miś" oraz "Miś artysta". Dla każdej klasy była przygotowana niespodzianka w formie upieczonych misiów do zjedzenia. Na koniec imprezy dzieci wraz z wychowawcami zaśpiewały piosenkę o misiu.
To była naprawdę super zabawa. Wszyscy byli zadowoleni.
Starsze klasy, czyli czwarte i piąte przyniosły misie tego dnia i towarzyszyły im one podczas wszystkich lekcji.
Dzieci miały fajną zabawę i mogły pochwalić się swoimi pluszakami.