Koło Techniczne - Nowy projekt

im. Osadników Wojskowych
Pierwsze zajęcia w pracowni technicznej w PSP4
Klub Miłośników Techniki rozpoczął swoją działalność w nowej pracowni. Po urządzeniu pracowni i technicznego zaplecza, każdy musiał zatroszczyć się o swoje stanowisko pracy. Już w wakacje uczniowie samodzielnie złożyli swoje stoły i krzesła. Pomalowali także meble. Teraz nadszedł czas na wykończenia i mocowanie imadeł. Oczywiście nie obyło się bez nauki – poprzez pokaz i praktyczne działania.

Nasze roboty zaczynają się nas słuchać
   Dzięki fundacji Orange i udziałowi w programie Superkoderzy nasi uczniowie nauczyli się niebywałej sztuki programowania samodzielnie skonstruowanych na zajęciach robotów. Początki były trudne ale nasze roboty zaczęły w końcu nas słuchać i jechać tam gdzie ich zaprogramujemy. Oprócz tego nauczyliśmy je także samodzielnie omijać przeszkody.
Adam Dzik
Publiczna